Salesteam Portbase stelt zich voor

Nils Minor is bij Portbase benoemd tot Manager Sales. Samen met zijn team adviseert hij u graag hoe de Portbase-services u kunnen helpen slimmer en efficiënter te werken tegen lagere kosten. 

Alle Sales Managers hebben hiervoor ruime ervaring in de (haven)logistiek en weten hoe informatie-uitwisseling daarbinnen een cruciale rol speelt. Aarzel niet om contact met een van ons op te nemen. De Portbase-services bieden veel meer mogelijkheden en voordelen dan u wellicht op het eerste gezicht beseft.

Nils Minor, Manager Sales
088 625 25 14, n.minor@portbase.com
Aanspreekpunt voor rederijen en containerterminals.

Ferdi Bakker, Sales Manager
088 625 25 11, f.bakker@portbase.com
Aanspreekpunt voor expediteurs en agenten.

Willem Beskers, Sales Manager
088 625 25 15, w.beskers@portbase.com
Aanspreekpunt voor depots, inlandterminals, weg-, spoor- en binnenvaartvervoerders.

Michiel de Ruiter, Sales Manager
088 625 25 25, m.de.ruiter@portbase.com
Aanspreekpunt voor importeurs en exporteurs.

Peter Vink en Kevin Lammerts, Inside Sales Managers
088 625 25 07, p.vink@portbase.com / 088 625 25 17, k.lammerts@portbase.com
Voor vragen over deelname aan al onze services.

Terry de Jager, Ilse Monteiro en Daniëlle Kalkman,
(Management) Assistants Marketing & Sales
088 625 25 34, sales@portbase.com
Voor al uw administratieve en contractvragen.

Sales is binnen Portbase onderdeel van de afdeling Marketing & Sales,
waarvoor Rianne Groffen als Director Marketing & Sales verantwoordelijk is.

Met vriendelijke groet,

Salesteam Portbase