Melden van bemanning & passagiers lijsten
De Nederlandse overheid stelt het verplicht om minimaal twaalf uur, voor aankomst van een schip, op de hoogte te zijn gesteld van de bemanning en passagiers. Om het zo makkelijk mogelijk te maken om deze melding in te sturen, is Melding Bemanning & Passagiers onderdeel van de service Melding Schip. Zo heb je overzicht op je verschillende scheepsmeldingen.

Beschrijving
Het is simpel, laat de kapitein het Excel-formulier invullen, en upload deze vervolgens in het PCS. Wij zorgen ervoor dat het omgezet wordt naar het juiste format en sturen het naar de Zeehavenpolitie en Koninklijke Marechaussee.
Om deze add-on te gebruiken heb je de volgende service nodig:
Service kenmerken
- BetaaldAbonnementfee en/of transactiefee van toepassing.
- WebschermGebruik van de service is mogelijk via een webscherm.
Aanvullende eisen
Vanuit onze partners in de logistieke keten gelden soms aanvullende eisen. Voor deze add-on is dat:
- Vanuit de douane: EORI-nummer
Hoe aansluiten?
Deze add-on is alleen beschikbaar via webschermen.
Kosten
Bij deze add-on betaal je een bijdrage per schip. Vraag de actuele prijsinformatie hier op.
Zo vraag je deze add-on aan
Om een service of add-on aan te vragen, heb je een IAMconnected-account nodig, die gekoppeld is aan je organisatie. Meer informatie over het registratieproces lees je hier.
Inloggen
Ik heb al een IAMconnected account
Heb je al eerder een service afgenomen? Log dan in met jouw IAMconnected-account.
Registreren
Ik ben een nieuwe klant
Als nieuwe klant maak je eerst een account aan, die je vervolgens aan je organisatie koppelt.
